MAXtv Prva liga: Lokomotiva nadigrala Slaven Belupo, gosti od 68. minute sa igračem manje

Subota, 09. travnja 2016. 17:04 Napisao/la  SC

Utakmica 30. kola: Lokomotiva - Slaven Belupo 2:0

MAXtv Prva liga - 30. kolo

LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO 2:0

Stadion NK Zagreb. Gledatelja: 400

Sudac Mario Zebec (Varaždin)

Strijelci: 1:0 Marić (59, 2:0 Cekici (80)

Žuti kartoni: Fiolić (Lokomotiva), Štiglec, Burić, Da Silva, Ejupi (Slaven Belupo)

Crveni karton: Pokrivač (Slaven Belupo) 68 - drugi žuti karton

LOKOMOTIVA: Zelenika, Marić, Fiolić (84 Kolar), Bručić, Perić, Grezda (62 Cekici), Prenga, Karačić, Pamić (58 Ćorić), Šunjić, Capan

SLAVEN BELUPO: Rozman, Da Silva, Christensen (73 Arap), Ejupi, Pokrivač, Paracki (46 Savić), Barić (46 Burić), Jambor, Štiglec, Musa, Ozobić

Nogometaši zagrebačke Lokomotiva pobijedili su sa 2:0 Slaven Belupo u susretu 30. kola prvenstva. Već u 5. minuti nakon dodavanja Luke Capana napadač zagrebačke momčadi Mirko Marić izbio je sam pred vratara Matjaža Rozmana, zaobišao ga i pospremio loptu u mrežu.

Na drugi pogodak čekalo se sve do 80. minute kad je 19-godišnji albanski veznjak Endri Cekici sa dvadesetak metara pogodio bliži kut.

Lokomotiva se 14. pobjedom učvrstila na četvrtom mjestu dok je Slaven sedmi.