MAXtv Prva liga: Istra 1961 pobijedila Split dvama pogocima Dejana Radonjića

Subota, 04. listopada 2014. 21:45 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Istra 1961 - Split 2:0

S dva postignuta gola u posljednjih šest minuta susreta Istra 1961 je slomila Split i u susretu 11. kola Prve HNL ostvarila pobjedu 2:0.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Dejan Radonjić koji je splitska vrata zatresao u 84. i 86. minuti. Napadač Dinama na posudbi u Istri stigao je do brojke od pet golova ove sezone.

ISTRA 1961: Dreven, Gregov, Obšivač, Graf, Heister, Blagojević, Woon, Špehar (75 Ivančić), Matoš (80 Jo), Horvat (80 Vučko), Radonjić

SPLIT: Vuković, Glavina (87 Kvesić), Bagarić (66 Bilić), Radotić, Vrgoč, Dujmović (79 Vojnović), Galović, Vidović, Rugašević, Roce, Cikalleshi

Utakmica 11. kola: Istra 1961 - Split 2:0 (Radonjić 84, 86)