MAXtv Prva liga: Hajduk pobijedio Slaven Belupo u Koprivnici pogotkom Tina Sušića

Nedjelja, 19. listopada 2014. 20:55 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: Slaven Belupo - Hajduk 0:1. Sušić postigao jedini pogodak u utakmici dviju ravnopravnih momčadi od kojih jedna nije znala iskoristiti svoje šanse

ogometaši Hajduka pobijedili su Slaven belupo u Koprivnici pogotkom Tina Sušića u 32. minuti. Jzinović je ubacio, Henrique glavom odbio loptu do Sušića, koji je s 15 metara pogodio donji desni kut - 0:1. Ispostavilo se da će to biti jedini pogodak u utakmici dviju ravnopravnih momčadi od kojih jedna nije znala iskoristiti svoje šanse.

U 48. minuti Glavina je ušao u idealnu poziciju za plasirani udarac s 14 metara, ali je loptu visoko poslao preko vratiju. Najbolju priliku utakmice propustio je realizirati Ozobić, koji je 65. minuti iskoristio pogrešnu Jozinovićevu procjenu, odjurio loptom prema Kaliniću, koji je mahinalnom reakcijom noge odbio loptu.

SLAVEN BELUPO: Kardum, Melnjak, Grgić, Edson Henrique, Crepulja (66 Vugrinec), Cesarec, Glavina (66 Brlek), Paracki, Purić, Mirić, Ozobić

HAJDUK: Kalinić, Jozinović, Maloča, Milović, Mikanović (46 Bašić), Caktaš, Anđelković, Sušić, Bencun (72 Vuković) Kouassi, Vlašić (63 Bradarić)

Utakmica 12. kola: Slaven Belupo - Hajduk 0:1 (Sušić 32)