MAXtv Prva liga: Elvis Scoria i Igor Pamić podijelili bodove u Koprivnici

Subota, 09. kolovoza 2014. 21:30 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola MAXtv Prve lige: Slaven Belupo - Istra 1961 1:1

Nogometaši Slavena Belupa i Istre 1961 podijelili su bodove u utakmici odigranoj u Koprivnici. Gosti su već u 8. minuti došli u vodstvo pogotkom Heistera na kraju kontranapada i Blagojevićeve asistencije. U 27. minuti izjednačio je Grgić udarcem glavom.

U 55. minuti domaćini su bili najbliži pobjedi, kada je Ozobić pogodio vratnicu. Poduzetniju igru igrači Elvisa Scorije nisu uspjeli materijalizirati, momčad Igora Pamića zasluženo je osvojila još jedan bod na gostovanjima.

SLAVEN BELUPO: Picak, Melnjak, Grgić, Henrique, Crepulja, Glavina, Delić (79 Delić), Purić, Novinić (63 Cesarec), Barišić (73 Plazanić), Ozobić

ISTRA 1961: Brkić, Obšivač, Heister,  Graf, Vučko, Woon, Blagojević, Pavlović, Huseinbašić (61 Ivančić, 70 Vukman), Špehar, Radonjić

Utakmica 4. kola MAXtv Prve lige: Slaven Belupo - Istra 1961 1:1 (Grgić 27/Heister 8)