MAXtv PRVA LIGA

Dinamo do odmora potopio Osijek

Petak, 25. rujna 2015. 19:55 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Dinamo - Osijek 4:1

Nogometaši Dinama odigrali su utakmicu 11. kola u petak budući da se pripremaju za gostovanje u Munchenu. Osijek se pokazao kao  jači trenig-partner, po natopljenom maksimirskom travnjaku Dinamo je već nakon 17 minuta vodio 2:0.

Prvi pogodak Hodžić je postigao glavom nakon pogrešnog istrčavanja vratara Mikulića, drugi pogodak Henriquez je postigao nogom nakon idealnog ubacivanja Soudanija.

Hodžić je u 40. minuti lijepim lob-udarcem kaznio drugi nepotrebni izlazak vratara Mikulića i povećao vodstvo - 3:0.

Ostatak utakmice igrači Dinama više su pazili da se ne ozlijede po teškom terenu nego što će učiniti igrači Osijeka.

Musa je u 79. minuti udarcem glavom postigao prvi pogodak u modrom dresu, a  Grgić je kaznio opuštanje Dinama i ublažio poraz u 83. minuti.

DINAMO: Eduardo, Matel, Goncalo, Musa, Pivarić (46 Morris), Machado (65 Gojak), Ćorić, Rog, Soudani (46 Šovšić), Henriquez, Hodžić

OSIJEK: Mikulić, Matas, Lukić, Škorić, Špičić, Kurtović, Grgić, Šorša, Ugarković, Anić, Perošević (63 Arsenić)

Utakmica 11. kola: Dinamo - Osijek 4:1 (Hodžić 12, 40, Henriquez 17, Musa 79/Grgić 83)