Cibalia ostvarila važnu pobjedu u Koprivnici

Subota, 09. ožujka 2013. 17:29 Napisao/la  SC

Utakmice 23. kola: Split - Zagreb 4:1, Slaven Belupo - Cibalia 0:2

SLAVEN BELUPO - CIBALIA 0:2

Utakmica 23. kola: Slaven Belupo - Cibalia 0:2 (0:2). Gradski stadion Koprivnica. Gledatelja: 1.200. Sudac: Igor Pristovnik (Zagreb).

Strijelci: 0:1 Mazalović (26'-11m), 0:2 Mišić (35').

Žuti kartoni: Bubnjić (Slaven Belupo), Mazalović, Miloš (Cibalia).

Crveni karton (Maras 25', drugi žuti).

SLAVEN BELUPO: Rodić, Kokalović, Bubnjić, Jugović, Šaban (od 66' Grgić), Delić, Vugrinec (od 66' Pilipović), Purić, Rak, Maras, Batarelo (od 46' Glavica).

CIBALIA: Matković, Mišić, Matoš, Bartolović (od 70' Puljić), Župarić, Mitrović, Miloš, Filipović (od 78' Terzić), Vitaić, Rugašević, Mazalović (od 57' Jurić).

Nogometaši Cibalije na teškom gostovanju kod Slaven Belupa ostvarili su važnu pobjedu u borbi za ostanak. Posao gostima olakašao je Alen Maras koji je žuti karton zaradio u šestoj minuti zbog povlačenja protivnika, a u 26. je skrivio penal te zaradio drugi žuti nakon igranja rukom.

Mazalović je bio siguran - 0:1. Šest minuta kasnije pobjedu Vinkovčana potvrdio je Mišić

SPLIT - ZAGREB 4:1

Utakmica 23. kola: Split - Zagreb 4:1 (1:0). Stadion Park mladeži. Gledatelja: 500. Sudac: Igor Križarić (Čakovec).

Strijelci: 1:0 Rebić (15'), 1:1 Abdurahimi (51'), 2:1 Rebić (57'), 3:1 Belle (61'-11m), 4:1 Erceg (87').

Žuti kartoni: Rebić (Split), Štrok, Bevab, Kovačić (Zagreb).

SPLIT: Vuković, Vidić, Rebić, Zeba (od 77' Erceg), Radotić, Radeljić, Vojnović (od 90' Galović), Paracki, Marčić, Hrgović, Belle (od 75' Baraban).

ZAGREB: Livaković, Djengoue, Kovačić, Pelaić, Medić, Šovšić, Nadarević, Bevab, Abdurahimi, Štrok, Graf.

Nogometaši Splita bez većih problema su se obračunali s gostima iz Zagreba. Uz raspoloženog Rebića gosti nisu imali previše šanse, no unatoč uvjerljivom domaćinu, Ćiro Blažević nije napravio niti jednu izmjenu u ekipi Zagreba.