MAXTV PRVA LIGA

Inter osvojio značajan bod u Koprivnici

Subota, 23. veljače 2013. 17:12 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola: Slaven Belupo - Inter 2:2 (Rak 2, Purić 14/Oršić 6, 73), Osijek - Istra 1961 0:0

MAXTV PRVA LIGA - 21. kolo

SLAVEN BELUPO - INTER 2:2

Gradski stadion. Gledatelja: 1.000

Sudac: Marijo Strahonja (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Rak (2), 1:1 Oršić (6), 2:1 Purić (14), 2:2 Oršić (73)

Žuti kartoni: Kokalović, Jugović, Geng (Slaven Belupo), Delač, Herceg (Inter)

SLAVEN BELUPO: Pelin, Kokalović, Jugović, Delić (84 Šaban), Vugrinec, Purić, Rak (72 Glavica), Novinić, Geng (78 Brlek), Pranjić, Maras

INTER: Delač, Radojičić, Batur, Budimir (78 Kramarić), Mlinar, Herceg, Šarić, Filipović, Oršić, Pokrivač, Hadžić (90 Hajradinović)

Nogometaši Intera osvojili su važan bod na gostovanju u Koprivnici. Zaprešićanima je bod osigurao dvostruki strijelac Oršić, koji je mrežu Osječana zatresao u 6. i 73. minuti. Domaćin je vodio u dva navrata, ali se na kraju morao zadovoljiti samo remijem.

Osječani su poveli golom Raka već u drugoj minuti, da bi samo pet minuta poslije izjednačio Oršić. Slavenu je vodstvo vratio Purić u 14. minuti, a svojim drugim pogotkom u 73. minuti Oršić je donio bod Interu.

OSIJEK - ISTRA 1961 0:0

Gradski vrt. Gledatelja: 1.000

Sudac: Bruno Marić (Daruvar)

Žuti kartoni: Kurtović (Osijek), Roce (Istra 1961)

OSIJEK: Mikulić, Vrgoč, Kurtović, Pušić, Lešković, Aleksić (46 Lukić), Ibriks, Pongračić (90 Jakovljević), Kvržić, Mišić (46 Glavaš), Leko

ISTR1 1961: Ježina, Čagalj, Milić, Sušić, Budicin, Anđelković, Bačelić-Grgić (83 Prelčec), Roce, Ottochian (72 Havojić), Aganović (67 Woon Chung), Blagojević

U drugome dvoboju mreže su mirovale. Osječani su imali laganu terensku nadmoć, ali bez izraženijih prilika za gol.

Fotogalerija: Davor Javorović/PIXSELL