KUP VS PGŽ 2013

Crikvenica senzacionalno pobijedila Primorje

Ponedjeljak, 11. studenog 2013. 16:04 Napisao/la  SC

Zahvaljujući  vrataru Gašparoviću i sigurnom strijelcu Galiću, Crikveničani doši do pobjede koju će dugo pamtiti

4

Utakmica VK Pula i VK Delfin je odgođena zbog bolesti većine igrača VK Delfina.

2

4. kolo je obilježila senzacionalna pobjeda "Mićih Kiraca" nad svojim vršnjacima VK Primorja. Početno sigurno vodstvo od 3:0 za VK Primorje nije dalo naslutiti veliki preokret i iznenađujuću, potpuno zasluženu pobjedu  VK Crikvenice. Serijom od 5:0 Crikveničani su okrenuli rezultat u svoju korist zahvaljujući izvrsnom vrataru M. Gašparoviću , koji je u posljednjoj četvrtini obranio čistih pet kontri,  te sigurnom strijelcu I. Galiću i došli do pobjede koju će sigurno dugo pamtiti.

U prvoj utakmici kola sastale su se dvije najmlađe ekipe, a do pobjede tek boljom igrom u zadnjoj četvrtini su došli dječaci VK Jadrana. "Miće Rožice" su se dugo odupirale favoriziranim Opatijcima dok su "Mići Boduli" u drugoj utakmici koju su odigrali pokleknuli prevelikim rezultatom od iznenađenje i osvježenja ovog natjecanja dječacima VK Pule. Nakon odigranih 4. kola  pobjednik natjecanja će se riješiti u trokutu Pule , Primorja i Opatije, no iznenađenja u posljednja 3 kola su moguća.

TABLICA KUP NATJECANJA MLAĐIH UZRASTA VS PGŽ 2013.