KVALIFIKACIJE ZA PH U VATERPOLU

Mlađi juniori i mlađi kadeti Primorja poraženi kod Mladosti

Petak, 14. prosinca 2012. 10:42 Napisao/la  SC

Mlađi juniori: Mladost - Primorje EB 8:5 (3:2, 0:1, 2:1, 3:1), mlađi kadeti; Mladost - Primorje EB 12:9 (6:4, 1:1, 4:2, 1:2)

Kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske

Mlađi juniori

MLADOST - PRIMORJE BE 8:5

Kvalifikacije za PH: Mladost - Primorje EB 8:5 (3:2, 0:1, 2:1, 3:1). Bazen SRC Mladost. Suci: Vlašić i Hrestak.

MLADOST: Topić, Ljubas, Anzulović 3, Brčić 1, Stipetić, Dašić 1, Valečić 1, Obranić, Gabričević 1, Cigelj, Adanić, Vincek 1, Nekić, Sardelić.

PRIMORJE EB: Čubranić, Matešković, Španjol, Babić 2, Čunko, Mušković, Biščević, Paradžik, Peculić 1, Saftić, Radetić 1, Blažić, Kren, Hlača 1.

Mlađi juniori Primorja EB poraženi na gostovanju kod Mladosti u utakmici u kojoj su bili osuđeni loviti rezultat. To im je polazilo za rukom veći dio utakmice, Ivo Radetić je 2:54 minute prije kraja treće četvrtine smanjio na 4:5, ali više od toga Riječani nisu mogli. Dvije minute prije kraja utakmice Viktor Babić je smanjio na 5:7, ali više nije bilo vremena za povratak.

Mlađi kadeti

MLADOST - PRIMORJE EB 12:9

Kvalifikacije za PH: Mladost - Primorje EB 12:9 (6:4, 1:1, 4:2, 1:2). Bazen SRC Mladost. Suci: Hrestak i Vlašić.

MLADOST: Miškić, Begić 1, Zubčić, Kanteri 3, J. Marić 1, F. Marić, Mardeši, Herceg 6, Pavković, Berić, Bukarica, Samardžić 1, Dabinović, Čutinić,

PRIMORJE EB: Jereb, J. Jeličić, I. Jeličić 1, Kerik, Delač, Augusti 2, Grubešić, Severinski, Kovačević 1, Radulović 1, Maškarin, Vekić, Marohnić, Poropat 4.

Mlađi kadeti Primorja EB poraženi su na gostovanju kod Mladosti. Poput starijih kolega i  mlađi kadeti su priključak zadržali do treće četvrtine. Naime, Mladost je povela 6:3, ali je Marko Augusti šest sekundi prije kraja druge četvrtine smanjio na 4:6, a u trećoj četvrtini Ivan Jeličić je vratio Primorje EB u igru (5:6). To je ujedno bilo sve, Zagrepčani su odgovorili serijom 3:0 i za primorjaše nije bilo povratka.