KVALIFIKACIJE ZA PH U VATERPOLU

Juniori i mlađi kadeti Primorja poraženi od Mladosti

Utorak, 29. siječnja 2013. 18:14 Napisao/la  SC

Juniori: Mladost - Primorje EB 10:9 (2:4, 2:1, 3:3, 3:1). Mlađi kadeti:  Primorje EB - Mladost 10:11 (1:2, 3:4, 3:3, 3:2)

JUNIORI

MLADOST - PRIMORJE EB 10:9

Kvalifikacije za PH: Mladost - Primorje EB 10:9 (2:4, 2:1, 3:3, 3:1). Bazen na Savi. Suci: Begić i Matijević.

MLADOST: Matijević, Bukić 2, Mijatović 1, Živković 2, Cvanciger, Milković, Gagulić 2, Antunović 1, Buljan, Divković, Jajčinović 1, Miočević 1, Dašić, Anzulović

PRIMORJE EB: Čubranić, Popović, Fafanđel, Krainer, Vrlić, Štokić 1, Rakovac 4, Mudražija 3, Čargonja 1, Radetić, Antulov, Kržanić, Begonja.

Nakon dobe prve četvrtine juniori Primorja EB posustali su u završnici. Četiri minuta prije kraja imali su vdostvo 8:9, ali Zagrepčani su preko Živkovića izjednačili, a zatim je Luka Bukić donio pobjedu 44 sekunde prije kraja utakmice.

MLAĐI KADETI

PRIMORJE EB - MLADOST 10:11

Kvalifikacije za PH: Primorje EB - Mladost 10:11 (1:2, 3:4, 3:3, 3:2). Bazen Kantrida. Suci: Milković i Bistre.

PRIMORJE: Jereb, J. Jeličić, I. Jeličić, Kervik, Delač 1, Augusti 1, Dobrecović, Severinski 2, Kovačević, Radulović 1, Maškarin, Vekić, Marohnić, Poropat 5.

MLADOST: Miškić, Gegić 3, Dedić, Kantoci 4, Markić 1, Marić, Mardešić, Heceg 2, Pavković, Mitar, Bukarica, Samardžić, Dadasović, Vincek 1.

Mlađi kadeti Primorja EB minimalno su poraženi na domaćem bazenu. Pet minuta prije kraja utakmice pogotkom Alberta Poropata Riječani su preuzeli vodstvo, a taj pogodak bio je posljednji u seriji domaćina 4:0 kojom je nadoknadio zaostatak 6:9. Ipak, gosti nisu potonuli i Luka Kantoci je minutu i 34 sekunde prije kraja pogoodio za pobjedu