PH U RUKOMETU ZA KADETKINJE

Rukometašice Zameta brončane u Umagu

Četvrtak, 16. svibnja 2013. 22:57 Napisao/la  SC

Utakmica za 3. mjesto: Zamet - Lokomotiva 20:13. Rukometašica Zameta Jelena Matičić izabrana je u najbolju sedmorku

Prvenstvo Hrvatske u rukometu, kadetkinje

Utakmica za 3. mjesto

ZAMET - LOKOMOTIVA 20:13

ZAMET: Lopac-Škrinjar, Delač 1, Mihočka, Stanić, Kusanić, Karlić 4, Jelenović 3, Stefanović, Bradanović, Troskot, Židek 5, Toskić, Bradarić 1, Matičić 6, Glavičić, Petrinović.

LOKOMOTIVA: Prevendar 5, Čalušić 2, Spajić 4, Jelić-Balta, Božić, Vlašić, Sertić, Burić, Markov 1, Mandić, Skenderović, Jutriša, Birin, Štefanec, Kapetanović, Kralj 1.

Rukometašice Zameta osvojile su treće mjesto na kadetskom prvenstvu Hrvatske. U utakmici za treće mjesto riječke rukometašice pobijedile su Lokomotivu 20:13. Naslov su osvojile rukometašice Zrinskog koje su u finalu svladale Podravku 16:15.

Jelena Matičić, rukometašica Zameta, izabrana je u najbolju sedmorku turnira.

U konkurenciji rukometaša Kozala je osvojila peto mjesto, dok je Zamet bio osmi. Kozala je u utakmici za peto mjesto pobijedila Osijek 33:32 nakon izvođenja sedmeraca. Damir Sertić (Kozala) s 45 golova najbolji je strijelac završnog turnira.

Zamet je u borbi za sedmo mjesto izgubio od Splita 19:25.