M-2 TAEKWONDO TURNIR

TKD Sušak drugi s ukupno 13 medalja

Srijeda, 10. veljače 2016. 19:42 Napisao/la  sc

Taekwondo klub Sušak osvojio šest zlatnih, dvije srebrne i pet brončanih medalja

U Vrbovcu je održan je 14. „M-2“ međunarodni taekwondo turnir na kojem je nastupilo 546 sportaša iz 61 kluba iz 7 zemalja.

Taekwondo klub Sušak nastupio je s 20 natjecatelja, koji su osvojili ukupno 13 medalja i to šest zlatnih, dvije srebrne i pet brončanih i time zauzeli visoko drugo mjesto u ukupnom poretku između 61 kluba.

Osvajanjem zlatne medalje, kao najbolji u svojim kategorijama, pokazali su se:
CHIARA VATTA u kategoriji mlađih kadetkinja do 24 kg.,
SONJA SCROBOGNA u kategoriji mlađih kadetkinja do 51 kg.,
LUCAS NOVAKOVIĆ u kategoriji mlađih kadeta do 47 kg.,
IVANO KURTOVIĆ u kategoriji kadeta do 33 kg.,
ANTONIO VUJEVIĆ u kategoriji kadeta do 61 kg.,
ERIK KRBAVAC u kategoriji juniora do 45 kg.

LUCIJA SMAILA u kategoriji juniorki do 68 kg. i NICHOLAS NOVAKOVIĆ u kategoriji juniora do 78 kg., odličnim borbama izborili su nastup u finalima i na kraju osvojili srebrna odličja.