David Čustić osvojio prvo mjesto na 200 metara leptir

Srijeda, 15. lipnja 2016. 21:30 Napisao/la  sc

Pod vodstvom trenera Gregora Habjaniča nastupilo osam natjecatelja

Na međunarodnom plivačkom miting Banja Luka Open (11/12.06.) uz 350 sudionika iz desetak država Europe, Azije i Amerike, nastupila je i ekipa Plivačkog kluba Rijeka.

Pod vodstvom trenera Gregora Habjaniča nastupilo osam natjecatelja,  dvije plivačica i šest plivača.

Najuspješniji natjecatelj bio je David Čustić, koji je osvojio prvo mjesta u disciplini na 200 m leptir (2:06,47), kao i dva četvrta mjesta 100 m leptir (0:57,14) i 50 m leđno (0:27,57).

Lovro Draginić bio je treći u disciplini 100 m slobodno (0:51,59), te četvrti na 50 m leptir (0:25,32).

Paulo Motušić osvojio je treće mjesto na 200 m leptir (2:16,19) i 200 m mješovito (2:19,13).

U kategoriji godišta 2004. najuspješniji je bio Domagoj Tomljanović sa dva druga mjesta i to na 100 m (1:23,66) i 200 m Prsno (3:03,29).

Jelena Penko, Karla Perković-Bačić, Leon Novinc i Ivan Peko-Lončar isplivali su dobre rezultate za plasman između 5. i 10. mjesta u svojim dobnim kategorijama.