Juniori su slavili 2:1 pogocima Polića (58'-11m) i Fumića (83') prekinuli post,  kadeti minimalno poraženi
Nade "bijelih" identično su prošle na gostovanju u Splitu. Pučićevi dečki gol su primili u 81. minuti, dok su kadeti kapitulirali u 69. minuti
Rijeka - Dinamo 0:1. Gostima je pobjedu osigurao Špehar, mirno realiziravši najstrožu kaznu u 24. minuti nakon što je Načinović u svojem kaznenom prostoru igrao rukom
Petak, 04. svibnja 2012. 17:05
Nogomet

Kadeti Rijeke treći

"Bijeli" su do velikog uspjeha stigli u konkurenciji kadeta Milana, Colo Cola, Atlasa, Napolija, Udinesea, Chivasa....
Ponedjeljak, 30. travnja 2012. 20:34
Nogomet

Pioniri Rijeke treći u Vukovaru

"Bijeli" su u susretu za treće mjesto bili bolji od Zadra 4:0. Dvostruki strijelac za Rijeku bio je Lukanović, dok su po jedan gol postigli Blečić i Baričević
Juniori Rijeke prokockali su protiv Zagreba 2:0 i 3:1 remiziravši 3:3, dok su kadeti odigrali 1:1
Juniori su, poput starijih kolega, odigrali na Drosini bez pogodaka protiv posljednjeplasirane Istre. Kadeti minimalno poraženi
Juniori su napunili do vrha mrežu Intera (6:1), Ed Kevin Kokorović zabio dva pogotka  (76', 79')  za preokret kadeta (2:1)