PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke u derbiju minimalno poraženi od Dinama

Subota, 05. svibnja 2012. 21:03 Napisao/la  L. V.

Rijeka - Dinamo 0:1. Gostima je pobjedu osigurao Špehar, mirno realiziravši najstrožu kaznu u 24. minuti nakon što je Načinović u svojem kaznenom prostoru igrao rukom

27. kolo Prve HNL juniora

Rijeka - Dinamo 0:1

Pomoćno igralište na Kantridi. Gledatelja: 70. Sudac: Dražen Pavlešić (Duga Resa) Žuti kartoni: Načinović (Rijeka), Plum, Čakarun, Strika (Dinamo)

Strijelac: 0:1 Špehar (24'-11m).

RIJEKA: Berković, Petrović, Načinović, Romić (70 Perić), Jurica, Datković, Polić, Fumić (82 Zuliani), Tuzlak (58 Conjar), Klapan (54 Škulić), Mršić.

DINAMO: Zelenika, Leko, Marotti, Graovac, Prenga, Crepulja (51 Čakarun), Kovačec (87' Kovačec), Plum, Čabraja, Špehar (70 Haramustek), Leko (58' Grčić).

Juniori Rijeke poraženi su od vršnjaka Dinama u derbiju 27. kola Prve HNL. Izjednačeni ogled na "azurnoj obali" pripao je "modrima", koji su 14. pobjedom sezone na trećem mjestu preskočili "bijele". Gostima je pobjedu osigurao Špehar, mirno realiziravši najstrožu kaznu u 24. minuti nakon što je Načinović u svojem kaznenom prostoru igrao rukom. U izjednačenom dvoboju obje su momčadi imale svoje prilike, a Pučićevi su dečki najveću imali u prvome dijelu ali je Mršić bio neprecizan. Kadeti će svoj ogled 27. kola s Dinamom odigrati 22. svibnja.