PRVA HNL MLADIH

Juniori Rijeke poraženi, kadeti slavili kod Lokomotive

Ponedjeljak, 27. svibnja 2013. 11:16 Napisao/la  SC

Juniori: Lokomotiva - Rijeka 2:1 (M. Čakarun 50,  68/Dangubić 74). Kadeti: Lokomotiva - Rijeka 1:2 (Blaškić 12/Biondić 70, Budan 80)

Prva HNL, 30. kolo

Juniori

LOKOMOTIVA - RIJEKA 2:1

Igralište Kajzerica. Gledatelja: 30. Sudac: Kristijan Strusa (Virovitica).

Strijelci: 1:0 M. Čakarun (50'), 2:0 M. Čakarun (68'), 2:1 Dangubić (74').

Žuti kartoni: Kolić (Lokomotiva), Bagadur (Rijeka).

LOKOMOTIVA: Gajić, Janjiš, Pasarić-Deliš (od 66' Labaš), Galić (od 90' Opardija), Kamenar, M. Čakarun (od 77' Nemanić), Stojić (od 53' Štefanac), Mihelčić (od 86' Al Tharwan), Brzović, Jolić, K. Čakarun.

RIJEKA: Berković, Vidas, Bukvić, Jurica, Bagadur, Postonjski, Marciuš, Fumić (od 58' Baljak), Dangubić, Klapan (od 68' Jovanović), Ajayi.

Juniori Rijeke na oproštaju od sezone poraženi su na gostovanju kod Lokomotive. Dva gola Matije Čakaruna bila su dovoljna lokosima, a u 74. minuti Filip Dangubić samo je ublažio poraz.

Rijeka je sezonu okončala na šestom mjestu s 52 boda.

Kadeti

LOKOMOTIVA - RIJEKA 1:2

Igralište Kajzerica. Gledatelja: 30. Sudac: Igor Pajač (Zelina).

Strijelci: 1:0 Blaškić (12'), 1:1 Biondić (70'), 1:2 Budan (80').

Žuti kartoni: Knez, Klarić (Lokomotiva), Gatara, Neziri (Rijeka).

LOKOMOTIVA: Ozimec, Vujica, Mulaibrahimović (od 41' Knez), Blaškić, Titlić, Karačić, Tolić (od 78' Vidaković), Klarić, Alghoul, Babić, Smoljo (od 59' Lovre).

RIJEKA: Popović, Furijan, Šipura (od 46' Čanković), Gatara, Neziri, Lucić, Jović (od 52' Filipović), Peričić, Budan, Fumić Biondić (od 80' Malinić).

Za razliku od juniora, kadeti Rijeke od tekuće sezone oprostili su se pobjedom kod Lokomotive. Iako su gosti poveli preko Blaškića u 12. minuti, Bionić i Budan su u deset minuta završnice preokrenuli rezultat.