Nedjelja, 24. studenog 2013. 14:24 Napisao/la  SC

Utakmice 14. kola, juniori: Rijeka - Cibalia 3:0. Kadeti: Rijeka - Cibalia 2:2

Prva HNL

Juniori

RIJEKA - CIBALIA 3:0

Utakmica 14. kola: Rijeka - Cibalia 3:0 (2:0). Stadion Robert Komen. Gledatelja: 120. Sudac: Goran Brusić (Čavle).

Strijelci: 1:0 Bagadur (31'), 2:0 Vidas (36'), 3:0 Dangubić (50').

Žuti kartoni: Bukvić (Rijeka), Cerovski (Cibalia).

RIJEKA: Bilandžić, Bukvić, Sošić, Fumić (od 75' Furijan), Bagadur, Batinić, Marciuš (od 67' Peričić), Postonjski, Dangubić, Kokorović, Vidas (od 82' Brdar).

CIBALIA: Jozinović, Cerovski (od 41' Marinčić), Jazvić, Ivanović, Ma. Baotić, Katalinić, Munivrana (od 65' Perković), Pavlović (od 52' Mi. Baotić), Kraljević (od 46' Severović), Budisavljević, Uglješić (od 75' Stojak).

Juniori Rijeke pobijedili su Cibaliju u utakmici 14. kola. Riječani su pitanje pobjednika riješili u pet minuta pogocima Bagdura i Vidasa u 36. minuti.

Kadeti

RIJEKA - CIBALIA 2:2

Utakmica 14. kola: Rijeka - Cibalia 2:2 (1:2). Stadion Robert Komen. Gledatelja: 100. Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav).

Strijelci: 1:0 Filipović (6'), 1:1 Božić (13'), 1:2 Turčin (17'), 2:2 Postonjski (53').

Žuti kartoni: Filipović (Rijeka), Jazvić, Simonović (Cibalia).

RIJEKA: Nicoletti, Abramov, Čanković, Biasiol (od 70' Cvetković), Erlić, Postonjski, Belobrajdić (od 57' Nakić), Lucić, Filipović (od 41' Erlić), Mrdeša (od 60' Blatančić), Budan.

CIBALIA: Šubarić, Simonović, Jazvić (od 75' Rubić), Filipović, Uremović (od 26' Drljo), Hodak, Meštrović, Šorli (od 60' Martinković), Božić, Mauer, Turčin.

Kadeti Rijeke nisu uspjeli pobijediti Cibaliju i već tri utakmice ne znaju za pobjedu. Bod domaćinu donio je Postonjski pogotkom u 53. minuti.