PRVA HNL JUNIORA I KADETA

Juniori Rijeke poraženi od Varaždina, kadeti izvukli bod

Nedjelja, 24. ožujka 2013. 18:16 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola, juniori: Rijeka - Varaždin 0:1 (Petrović 65). Kadeti: Rijeka - Varaždin 1:1 (Furijan 46/Hlišć 44)

JUNIORI

RIJEKA - VARAŽDIN 0:1

Pomoćno igralište Kantrida. Gledatelja: 50

Sudac: Željko Frković (Gospić)

Strijelac: 0:1 Petrović (65)

Žuti kartoni: Klapan, Benić (Rijeka)

RIJEKA: Berković, Vidas, Collins, Jurica, Bagadur, Benić, Benjamin (55 Olie), Postonjski, Dangubić (63 Brdar), Klapan, Fumić (46 Marciuš)

VARAŽDIN: Težak, Sokser, Novoselec, Branilović, Sambolec, Rog, Malnar, Petrović (80 Radić), Cvek, Hižak (50 Jalušić), Matejaš (70 Ivanek)

Juniori Rijeke su u dvoboju s Varaždincima doživjeli šesti poraz sezone. Izjednačena utakmica u kojoj su obje momčadi imali prilike otišla je na kraju na stranu Varaždinaca.

Pogodak odluke postigao je Petrović u 20. minuti nastavka. Napadač Varaždinaca pobjegao je pažnji domaće obrane i potom rutinski prebacio istrčalog vratara Berkovića.

KADETI

RIJEKA - VARAŽDIN 1:1

Sudac: Goran Brusić (Čavle)

Strijelci: 0:1 Hlišć (44), 1:1 Furijan (46)

RIJEKA: Magaš (54 Popović), Malinić, Šipura, Furijan, Neziri, Cvetković, Postonjski (71 Peričić), Prpić (41 Biondić), Budan, E. Maloku, T. Maloku (41 Sušilović)

VARAŽDIN: Mikić, Horvatić (50 Rebernik), Latin, Vukek, L. Prahić, N. Prahić, Poljanec, Hranilović, Tuđan, Varga (29 Hlišć), Magdić (59 Boban)

Kadeti su na pomoćnom igralištu Kantride podijelili bodove. Sve bitno dogodilo se u samo tri minute. Poveli su gosti golom Hlišća, da bi samo dvije minute kasnije Riječanima bod osigurao Furijan.

Fotogalerija: Sandro Donda