Nereo Rocco: Kadeti Rijeke ispali iz daljnjeg natjecanja nakon poraza od Guadalaraje

Petak, 03. svibnja 2013. 22:19 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Guadalaraja - Rijeka 2.1

Kadeti Rijeke oprostili su se od daljnjeg natjecanja na turniru Nereo Rocco nakon poraza u zadnjem kolu natjecanja po skupinama. Mlade Riječane pobijedili su nogometaši Guadalajare rezultatom 2:1. U 6. minuti Fumić je postao autogol, u 59. minuti Granados je Južnoamerikancima osigurao pobjedu. Strijelac pogotka za Rijeku bio je Tomljanović u 59. minuti.

U drugoj utakmici Napoli i Couritiba odigrali su neodlučeno 1:1.

GUADALAJARA: Chivas, Gudino, Herrera, Ramirez, Hernandez, Zamora, Hernandez, Lopez, Contreras, Granados, Lopez Alvarez

RIJEKA: Bilandžić, Furijan, Maigini, Sani, Fumić, Theophillus,  Maloku, Mašinović, Sošić, Biondić (18 Tomljanović), Gatara

Skupina D, poredak: Couritiba 5, Guadalaraja 5, Rijeka 3, Napoli 2