PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Kadeti Rijeke uvjerljivi protiv Lokomotive, juniori poraženi

Nedjelja, 18. ožujka 2012. 10:58 Napisao/la  SC

Kadeti su bili uvjerljivi protiv Lokomotive (5:2) u utakmici u kojoj su do 54. minute vodili 5:0. Juniori izgubili od lokosa pogotkom Horvata u 49. minuti iz najstrože kazne

KADETI

Rijeka - Lokomotiva 5:2

Utakmica 20. kola Prve HNL kadeta: Rijeka - Lokomotiva 5:2 (3:0). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 100. Sudac: Dražen Pavlešić (Duga Resa). Strijelci: 1:0 Dangubić (4'), 2:0 Bubalo (23'), Bubalo (25'), 4:0 Kokorović (53'), 5:0 Dangubić (54'), 5:1 Mihar (56'), 5:2 Miličević (75'). Žuti kartoni: Lončar (Rijeka), Jolić (Lokomotiva).

RIJEKA: Milocani, Bukvić, Matešković (od 48' Vujičić), Bagadur (kd 78' Šaina), Pelizzar, Lončar, Jovanović, Kokorović (od 55' Maloku), Bubalo (od 69' Jurinović), Dangubić, Biondić (od 64'Brdar).

LOKOMOTIVA: Turčić, Smojlo (od 41' Al Tharwan), Blaškić (od 41' Knez), Jolić, Lukač (od 65' Štefanac), Galić, Babić, Ćališ, Muhar, Grgić (od 41' Miličević), Babić (od 25' Labaš).

Kadeti Rijeke pobijedili su Lokomotivu 5:2 u utakmici 20. kola. Riječani su se na Azurnoj lako obračunali s gostima iz Zagreba na čijoj klupi u ulozi pomoćnog trenera sjedi bivši hrvatski reprezentativac Ardian Kozniku. Riječani su do 54. minute već vodili 5:0, tako da malo opuštanje u drugom dijelu nije ostavilo traga.

JUNIORI

Rijeka - Lokomotiva 0:1

Utakmica 20. kola Prve HNL juniora: Rijeka - Lokomotiva 0:1 (0:0). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 120. Sudac: Domagoj Vučkov (Rijeka). Strijelac: 0:1 Horvat (49'-11m). Žuti kartoni: Datković, Klapan, Načinović (Rijeka), Mihelčić, Babok, Tomšić, Ljuboja (Lokomotiva).

RIJEKA: Ditte, Petrović, Romić (od 81' Perić), Načinović, Jurica, Datković, Polić, Fumić (od 49' Čop), Klapan (od 73' Benić), Tuzlak (od 58' Jajetić), Mršić.

LOKOMOTIVA: Jendriš. Mihelčić, Vidović (od 46' Mislimi), Bule, Babok, Stojić, Milić, Čarapina (od 46' Kamenar), Horvat (od 90' Šobot), Pjaca (od 58' Ljuboja), Tomšić.

Juniori Rijeke su, za razliku od kadeta, poraženi u ogledu s Lokomotivom. Jedini pogodak na utakmici postigao je Horvat realiziravši najstrožu kaznu u 49. minuti. Rijeka je tako ostavila priliku Osijeku da je preskoči na drugom mjestu, a Hajduku priliku da se dodatno odljepi na čelu ljestvice.