PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Kadeti Rijeke do remija s "modrima" u sudačkoj nadoknadi

Utorak, 22. svibnja 2012. 16:33 Napisao/la  SC

Zaostala utakmica 27. kola:  Rijeka - Dinamo 2:2.  "Bijelima" je bod donio Robert Brdar golom u sudačkoj nadoknadi

Zaostala utakmica 27. kola Prve HNL

RIJEKA - DINAMO 2:2

Pomoćno igralište Kantrida. Gledatelja: 50.
Sudac: Vidulin 5,5 (Kanfanar)
Crveni karton: Luka Capan (80)
Strijelci: 1:0 Jovanović (23), 1:1 Pejić (27), 1:2 Nemanić (54), 2:2 Brdar (80)
Rijeka: Šestan 5,5, Bukvić 5,5, Matešković 5,5 (78 Juraga -) Bagadur 6, Kurilić 6, Lončar 6, Jovanović 7 (80 Bubalo -), Kokorović 6, Maloku 5,5, Klapan 6, Vidas 5,5 (61 Brdar 7).
Dinamo: Čavar 6, Bartolec 6,5, Pejić 7, Tolić 6, Džijan 5,5, Šporčić 6, Murić 7 (78 Crncević -), Capan 5, Kolar 6 (71 Halilović -), Nuriši 6,5 (63 Kolak -), Bajić 5,5 (41 Nemanić 7).

Kadeti Rijeke odigrali su neodlučeno s vršnjacima iz zagrebačkog Dinama u zaostalom ogledu 27. kola Prve HNL. Riječani su do trećeg remija sezone stigli u doslovce posljednjim trenucima nakon što je Robert Brdar zabio za 2:2 u sudačkoj nadoknadi ogleda na pomoćnom igralištu Kantride. Puleni Đanija Lasera su poveli preko Jovanovića u 23. minuti, da bi samo četiri minute kasnije izjednačio Pejić.

Drugoplasirana momčad prvenstva povela je golom Nemanića u 54. minuti i sve do posljednjih trenutaka u rukama imala tri boda. No, slavlje Zagrepčana spriječio je riječki "joker" Robert Brdar, koji je u 61. minuti zamjenio Vidasa i dvadesetak minuta kasnije duboko u sudačkoj nadoknadi krasnim udarcem s desetak metara  "bijelima" donio 51. bod sezone čime su ostali na četvrtom mjestu u prvenstvu.

Fotogalerija: Lario Tus