NOGOMETNI KUP

Kadeti Rijeke pobijedili u Samoboru, Lokomotiva ispala

Srijeda, 02. prosinca 2015. 20:05 Napisao/la  SC

Rezultati 1/2 finala Skupina B: Lokomotiva - Adriatic 3:6, Samobor - Rijeka 1:3, Šibenik - Istra 1961 2:1

Momčad nogometne škole Adriatic bila je bolja od kadeta Lokomotive, koji su nadmoćnijim gostima dobro parirali pedesetak minuta.

Momčad Hrvoja Stilinovića ispala je u četvrtfinalu Kupa, Adriatic je na igralištu Belvedere pobijedio rezultatom 6:3.

Strijelci za Lokomotivu bili su Stojković (22), Ališić (43) i Malnar (80), pogotke za goste postignuli su Vuknić (16), Duvnjak (34-11m, 46, 73) i Mihovilović (56, 67).

Treba istaknuti da su gosti od 75. minute igrali bez isključenog vratara Silića, koji je namjerno igrao rukom izvan kaznenog prostora u izglednoj poziciji za pogodak domaćina.

LOKOMOTIVA: Marinović, Maoduš (41 Kata), Zanelli, Tomić, Paić (65 Samaržija), Stojković (67 Juretić), Kružić, Krmpotić (34 Malnar), Ališić, Subotić (68 Čandrl), Rumora

Kadeti Rijeke plasirali su se čettvrtfinale Kupa pobjedom (3:1) u Samoboru.

Nakon što su domaćini poveli pogotkom Volodera u 27. minuti, momčad trenera Damira Jagačića tek je u završnici utakmice preokrenula rezultat.

Rijeka je pobijedila pogocima Kovačevića (65), Mikulice (75) i Vidovića (80)

RIJEKA: Mohorović, Ivančević (41 Res), Vidović, Pajić (41 Mikulica), Mulac, Čeliković, Mioč (54 Ig. Lepinjica), Šantek, Kovačević (79 Iv. Lepinjica), Črnko, Kovač (41 Dukađin)