PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke uvjerljivi protiv Cibalije, kadeti remizirali

Utorak, 23. travnja 2013. 11:59 Napisao/la  SC

Juniori: Rijeka - Cibalia 6:2 (Collins 29, 40', Klapan 57', Dangubić 66', Marciuš 75', Dangubić 83' / Bajić 52', Kraljević 80'). Kadeti: Rijeka - Cibalia 1:1 (Maloku 36'/Božić 69')

JUNIORI

RIJEKA - CIBALIA 6:2

Pomoćno igralište na Kantridi. Gledatelja 80.

Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Pomoćnici Frković (Gospić) i Fegeš (Nedelišće).

Strijelci: 1:0 Collins (29'), 2:0 Collins (40'), 2:1 Bajić (52'), 3:1 Klapan (57'), 4:1 Dangubić (66'), 5:1 Marciuš (75'), 5:2 Kraljević (80'), 6:2 Dangubić (83').

RIJEKA: Peterfai, Jovanović (od 72' Matešković), Bukvić, Bagadur, Collins, Benjamin, Kokorović (od 76' Baljak), Marciuš (od 83' Lacković), Klapan (od 80' Benić), Dangubić, Brdar.

CIBALIA: Jozinović, Mijoković (od 46' Jančić), Uglješić, Dalić (od 58' Jurković), Baotić, Ljubić, Ivanović, Marinčić (od 65' Tustonjić), Bajić, Budisavljević, Munivrana (od 65' Kraljević).

Juniori Rijeke pobijedili su Cibaliju s visokih 6:2. Utakmiu je s dva pogotka otvorio Collins. Gosti su doduše u preko Bajića smanjili u 52. minuti, ali nakon toga uslijedila su nova četiri pogotka bijelih za nova tri boda.

KADETI

RIJEKA - CIBALIA 1:1

Pomoćno igralište na Kantridi. Gledatelja 50.

Sudac: Željko Frković (Gospić). Pomoćnici: Vidulin (Kanfanar) i Fegeš (Nedelišće).

Strijelci: 1:0 Maloku (36'), 1:1 Božić (69').

RIJEKA: Popović, Malinić, Šipura, Postonjski (od 44' Bidan), T. Prpić, Lucić, Sušilović, M. Prpić, Peričić (od 55' Filipović), Maloku, Biondić (od 78' Monjac).

CIBALIA: Jurić, Mauer (od 41' Hodak), Jazvić, Maštrović, Cerovski, Katalinić, Baotić, Novokmet (od 41' Božić), Severović (od 63' Šorli), Žgela (od 41' Mrdeša), Pavlović (od 41' Turčin).

Za razliku od juniora, kadeti Rijeke nisu bili tako raspoloženi u napadu protiv Cibalije, te su na kraju osvojili bod. Domaćina je u vodstvo doveo Maloku u 36. minuti, izjednačio je Božić u 69. minuti.