Subota, 19. svibnja 2012. 22:18 Napisao/la  SC

Juniori su slavili 4:2, a kadeti 2:1 i obje ekipe morale su nadoknaditi 0:1

JUNIORI

Rijeka - Slaven Belupo 4:2

Utakmica 29. kola: Rijeka - Slaven Belupo 4:2 (2:1). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 20. Sudac: Željko Frković (Gospić). Strijelci: 0:1 Maretić (13'), 1:1 Fumić (38'), 2:1 Škulić (45'), 3:1 Benić (57'), 4:1 Zuliani (73'), 4:2 Bubnjić (90'). Žuti kartoni: Abramović, Majtanić (Slaven Belupo).

RIJEKA: Berković, Petrović, Romić (od 74' Perić), Načinović, Jurica (od 72' Konjić), Benić, Polić, Fumić, Klapan (od 60' Čop), Škulić (od 77' Conjar), Mršić (od 70' Zuliani).

SLAVEN BELUPO: Zdelar, Dominić, Majtanić, Mičunović, Deković, Brzoja, Drvarić, Bukovac (od 60' Bubnjić), Maretić (od 72' Živčec), Brlek, Abramović (od 77' Šestak).

Nogometaši Rijeke svladali su Slaven Belupo u 29., predposljednjem kolu i tako isprali gorak okus nakon poraza od Osijeka kroz tjedan. Ni ovoga puta nije dobro krenulo za bijele, Slaven je poveo preko Maretića u 13. mintui. Ipak, domćain je preko Fumića i Škulića u zadnjih sedam minuta prvog poluvremena preokrenuo rezultat i otvorio si vrata prema 15. pobjedi.

KADETI

Rijeka - Slaven Belupo 2:1

Utakmica 29. kola: Rijeka - Slaven Belupo 2:1 (1:1). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 20. SUdac: Robi Kezele (Rijeka). Strijelci: 0:1 Jambor (16'), 1:1 Vidas (35'), 2:1 Vidas (58'). Žuti kartoni:

RIJEKA: Šestan, Bukvić (od 76' Jurinović), Matešković, Bagadur, Kurilić, Žeželj, Jovanović (od 79' Šaina), Kokorović, Lončar (od 52' Szabo), Maloku, Vidas (od 66' Peričić).

Kadeti Rijeke upisali su drugu uzastopnu pobjedu, iako su poput svojih starijih klupskih kolega, morali nadoknađivati zaostatak. Slaven Belupo poveo je preko Jambora u 16. minuti, a adut Rijeke ovoga puta bio je Vidas koji je s dva pogotka donio kadetima 16. pobjedu.