PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke slavili, kadeti poraženi od Zagreba

Ponedjeljak, 20. svibnja 2013. 16:44 Napisao/la  SC

Juniori: Rijeka - Zagreb 1:0 (Bagadur 63'). Kadeti: Rijeka - Zagreb 1:2 (Furijan 60'/ Aralica 70',  Jurilj 74')

Prva HNL kadeta i juniora, 29. kolo

Juniori

RIJEKA - ZAGREB 1:0

Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 50. Sudac: Ivan Perković (Rijeka). Pomoćnici: Vedran Jelenčić (Kastav) i Hrvoje Mađarić (Vrsar).

Strijelac: 1:0 Bagadur (63').

Žuti kartoni: Dangubić (Rijeka), N. Filipović, Puretić, Zelenika (Zagreb).

RIJEKA: Peterfai, Vidas, Bukvić, Jurica, Bagadur, Benić (od 16' Jovanović), Marciuš (od 90' Lacković), Postonjski, Dangubić, Klapan (od 70' Baljak), Fumić.

ZAGREB: Miklec, Šehić, Tudor, Puretić, Grbić, Krešić, N. Filipović (od 73' Lončar), Šalinović (od 65' Skelin), F. Filipović (od 89' Sulejmani), Zelenika (od 83' Boršić), Skupnjak (od 80' Barać).

Juniori Rijeke pobijedili su Zagreb u utakmici 29. kola Prve HNL. Jedini pogodak na utakmici vrijedan tri boda postigao je Bagadur u 63. minuti.

Kadeti

RIJEKA - ZAGREB 1:2 (0:0)

Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 40. Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav). Pomoćnici: Ivan Perković (Rijeka) i Hrvoje Mađarić (Vrsar).

Strijelci: 1:0 Furijan (60'), 1:1 Aralica (70'), 1:2 Jurilj (74').

Žuti kartoni: Neziri (Rijeka), Žulj (Zagreb)

RIJEKA: Popović, Malinić, Šipura, Gatara (od 72' Prpić), Neziri, Lučić, Sušilović, Furijan, Peričić, Fumić, Filipović (od 41' Jović).

ZAGREB: Glasnović, Gluhalić, Žeželj-Vidoša (od 70' Masić), Krsnik, Tomiček, Ćosić, Cerovec (od 54' Žulj), Obadić, Zanetti (od 41' Aralica), Mudražija (od 41' Jurilj).

Za razliku od juniora, kadeti Rijeke ostali su praznih ruku protiv vršnjaka iz Zagreba. Iako je domaćin poveo preko Furijana u 60. minuti, Rijeci su presudili dva igrača s klupe. Aralica je ušao u igru u 41. minuti i u pola sata kasnije izjednačio rezultat. Četiri minute kasnije tri boda gostima donio je Jurilj koji je u igru ušao također u 41. minuti.