PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke nadigrali Inter, Kokorović razveselio kadete

Petak, 06. travnja 2012. 23:13 Napisao  Marko Babić

Juniori su napunili do vrha mrežu Intera (6:1), Ed Kevin Kokorović zabio dva pogotka  (76', 79')  za preokret kadeta (2:1)

JUNIORI

Rijeka - Inter 6:1

Utakmica 23. kola: Rijeka - Inter 6:1 (2:0). Stadion Kantrida. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Strijelci: 1:0 Tuzlak (32'), 2:0 Fumić (37'), 3:0 Mršić (47'), 4:0 Škulić (57'), 5:0 Mršić (74'), 6:0 Škulić (82'), 6:1 Ćosić (86'-11m). Žuti kartoni: Tuzlak, Datković (Rijeka), Kuš (Inter).

RIJEKA: Berković, Petrović (od 63' Benić), Romić (od 60' Perić), Načinović, Jurica, Datković, Polić, Fumić (od 74' Šugić), Tuzlak (od 46' Škulić), Klapan (od 60' Zuliani), Mršić.

INTER: Škribulja, Kalamir (od 46' Borac), Kuš (od 46' Miholić Galić), Milas, Karamatić, Ćosić, Gorgiev, Bošnjak (od 60' Gelo), Mohač (od 69' Abramović), Gudelj (od 60' Deak), Šoštarić.

Juniori Rijeke do vrha su napunili mreži Intera u utakmici u kojoj je na terenu postojala samo jedna momčad. Petoplasirana momčad iz Zaprešića nije pružila jači otpor.

KADETI

Rijeka - Inter 2:1

Utakmica 23. kola: Rijeka - Inter 2:1 (0:0). Stadion Kantrida. Sudac: Zvonko Radić (Kastav). Strijelci: 0:1 Hanžek (62'), 1:1 Kokorović (76'), 2:1 Kokorović (79'). Žuti kartoni: Brdar (Rijeka), Vrančić, Grčić, Landripet (Inter). Crveni karton: Kokorović (drugi žuti kartoni, 80').

RIJEKA: Šestan, Jurinović (od 69' Pelizzar), Bukvić, Bagadur, Kurilić, Matešković, Jovanović (od 71' Brdar), Kokorović, Biondić (od 71' Lončar), Dangubić, Maloku.

INTER: Posavec, Vrančić, Mlakić, Grčić, Tušek, Merlin (od 79' Knez), Filipović, Stojanovski (od 56' Landripet), Brnas (od 49' Hanžek), Dramac, Šlogar.

Za razliku od juniora, kadeti su se dobro pomučili da dođu do nova tri boda. Junak utakmice bio je Ed Kevin Kokorović koji je u tri minute, od 76. do 79. minute, u dva navrata matirao gostujućeg vratara Josipa Posaveca. Doduše, minutu kasnije Ed Kevin je pokvario dojam zaradivši drugi žuti karton, no njegovi suigrači uspjeli su sačuvati bodove.