PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke ispustili 1:3 kod Šibenika, kadeti lako poraženi

Ponedjeljak, 26. ožujka 2012. 19:07 Napisao  Marko Babić

Juniori su u 34. minuti imali vodstvo 3:1 zahvaljujući dva pogotka Fumića i jednim Mršića, ali prednost nisu uspjeli sačuvati (3:3). Kadeti poraženi 0:3

JUNIORI

Šibenik - Rijeka 3:3

Utakmica 21. kola: Šibenik - Rijeka 3:3 (2:3). Igralište SC Ljubica. Gledatelja: 100. Sudac: Ante Elez (Vranjic). Strijelci: 1:0 Zelić (6'), 1:1 Mršić (9'), 1:2 Fumić (29'), 1:3 Fumić (34'), 2:3 Živković (37'), 3:3 Fuštin (54'-11m). Žuti kartoni: Fuštin, Špadina (Šibenik), Konjić, Romić, Jurica, Mršić (Rijeka).

ŠIBENIK: Živković, Špadina, Lekaj, Petković, Živković, Tabula, Tarle (od 55' Pauk), Živković, Pecolaj (od 77' Fakčević), Zelić, Fuštin.

RIJEKA: Berković, Petrović, Romić, Konjić, Jurica, Datković, Polić (od 73' Šugić), Fumić (od 77' Benić), Klapan (od 89' Perić), Tuzlak (od 77' Conjar), Mršić.

Juniori Rijeke nisu uspjeli doći do tri boda na gostovanju kod Šibenika iako su u 34. minuti imali vodstvo 3:1. Iako je domaćin poveo preko Zelića već u šestoj minuti, Mršić s jednim i Fumić s dva pogotka nagovjestili su da bi se Riječani doma mogli vratiti s tri boda. Ipak, već u 54. minuti Šibenik je došao do izjednačenja, a obje ekipe na kraju su se zadovoljile s jednim bodom.

KADETI

Šibenik - Rijeka 3:0

Utakmica 21. kola: Šibenik - Rijeka 3:0 (2:0). Igralište SC Ljubica. Gledatelja: 100. Sudac: Petar Gabrilo (Split). Strijelci: 1:0 Radeljak (21'), 2:0 Perica (28'), 3:0 Jakoliš (55'). Žuti kartoni: Plenča, Grubišić, Roca (Šibenik), Bagadur, Kokorović, Lončar (Rijeka).

ŠIBENIK: Rogić, Plenča, Radeljak, Ćaleta-Car, Marić, Zorica, Maretić (od 66' Kožulić), Roca, Perica (od 80' Bitunjac), Petković (od 77' Ilić), Jakoliš (od 74' Grubišić).

RIJEKA: Ditte, Bukvić, Vujičić (od 63' Lončar), Bagadur, Kurilić, Pelizzar, Jovanović (od 50' Šaina), Kokorović, Bubalo (od 63' Žeželj), Dangubić, Biondić (od 41' Maloku).

Kadeti Rijeke uvjerljivo su poraženi kod Šibenika. Dok su juniori odigrali ravnopravnu utakmicu u kojoj mogu žaliti što nisu uzeli tri boda, kadeti su torpedirani s tri pogotka. Već u 28. minuti su gubili 2:0, a konačni rezultat postavio je Jakoliš u 65. minuti.