1. liga rukometašica: Zamećanke osvojile prve bodove furioznom završnicom prvoga poluvremena

Petak, 26. listopada 2018. 23:35 Napisao/la  SC
Rea Jelenović (Zamet)

Rukometašice Zameta ostzvarile su prvu pobjedu ove sezone u prvenstvu, u dvorani na Zemtu pobijedile su Zrinski rezultatom 26:23 (14:8).

Zamećanke su odigrale furioznu završnicu prvog poluvremena, zadnjih desetak minuta stekle su veliku prednost prije odmora.

U drugom dijelu  gošće su smanjile prednost, ali su tek u zadnjoj minuti stigle na dva pogotka razlike prije nego što je Rea Jelenović postignula zadnji pogodak.

ZAMET: Hren, Troskot 1, Mršić, Perčić-Bahtiri, Židek 5, K. Mikolić 7, I. Mikolić 3 (3), Skokandić, Jelenović 5, Močibob, Toskić, Stanić 3, Visković 2, Đuzel, Bukvić 1, Piršl.

ZRINSKI: Kozjak, K. Balić, Polak 1, Gavrić 5 (2), Pajić 1, Vukojević 12 (4),M. Balić 1, Žvorc, Resman, Car 3, Blagus, Senčar, Androić.