U subotnjoj utakmici Zamet će igrati protiv hrvatske juniorske reprezentacije, koju vodi Goran Mrđen, trener Zeline. Mrđen će tako dobiti priliku vidjeti Zamet na djelu, dok Željko Čagalj neće dobiti priliku vidjeti Zelinu
Igrači imaju svoje limite koji za nešto više od plasmana u Ligu za prvaka nisu dovoljni. Tu prestaje odgovornost trenera
Obrana nije funkcionirala, nije bilo agresivnosti,  kaže Lončarić
Utakmica 15. kola: Siscia - Zamet 31:26. Riječanima nije dosuđen niti jedan sedmerac
Htio sam da svaka igračica dobije svoju šansu, rekao sam im da počinje borba za Zametov dres, rekao je Čagalj
Senia - Zamet 29:37. Igračice Senie u 45. minuti, pri rezultatu 23:23, prisilile su trenera Željka Čaglja na minutu odmora
Uzmemo li u obzir da i dalje ne možemo računati na Sakića i Mrakovčića, a Černeka je ozlijedio zglob te ga također neće biti, onda je jasno da situacija nije bajna, rekao je Slavić
Naš primarni cilj je da odigramo na željenom nivou te da se ujedno uigravamo za drugi dio prvenstva, mišljenja je Brčić