PRVA LIGA RUKOMETAŠICA

Debakl Orijenta uz pet pogodaka u drugom dijelu

Subota, 28. siječnja 2012. 17:46 Napisao  Milan Kosanović

Utakmica koja je obilovala tehničkim pogreškama i nerezonskim udarcima na gol otjerala je nekolicinu gledatelja van dvorane

Orijent Presoflex – Zelina 13:22 (8:11)

Dvorana 3.maj. Gledatelja: 50 . Suci: Kordić i Mitrović (obojica Zagreb).

ORIJENT PRESOFLEX: Spahić, Dramac 1, Juričić, Marjanović 1, Tabar 1, Gvačić, Konta 2, Milosavljević 5, Salopek, Hodžić 1, Jerčinović, Dundović, Babić 1, Debelić 1, Schuster, Afrić.

ZELINA:  Ercegovac 2, Koščec, Peti 2, Antolković, Mađarac 4, Pavičić, Knježević 1, Vukojević 2, Džono 2, Markešić, Kršak, Vulić, Jukić, Stipić 3, Galić 1, Vidak 5.

Sedmerci: Orijent Presoflex 1 (3) , Zelina 1 (1) . Isključenja: Orijent Presoflex 4 , Zelina 8 .

Rukometašice Orijent Presoflexa teško su poražene na domaćem terenu od gošći iz Zeline koje su s pola gasa došle do uvjerljive pobjede od devet pogodaka razlike. Malobrojna publika koja se okupila u dvorani 3.maj na Kantridi bila je svjedok loše i nepovezane igre obaju ekipa koje su prezentirale sve ono što ne krasi najtrofejniji hrvatski momčadski sport. Situacija je po Orijentašice krenula nizbrdo od samog početka utakmice, igračice trenera Sanjina Lučičanina nisu se ni okrenule, a na semaforu je stajalo 1:4 u korist gošći. Domaći sastav do poluvremena je teškom mukom stigao do zaostatka od samo tri pogotka, no dojam je već na poluvremenu bio da se u nastavku može rješavati samo pitanje gol razlike, a ne pobjednika.

Utakmica koja je obilovala tehničkim pogreškama i nerezonskim udarcima na gol otjerala je nekolicinu gledatelja van dvorane, a o igri domaćeg sastava dovoljno je reći da su postigle tek skromnih pet golova u drugom poluvremenu. Po završetku utakmice gošće su pljeskom pozdravile svoje navijače, dok su Orijentašice pognutih glava ostale blijedo sjediti na podu dvorane okupljene oko trenera Sanjina Lučičanina koji ovoga puta nije čak ni imao komentara na prikazano na terenu.