Vremenske neprilike: Rukometna utakmica između Dubrave i Zameta prebačena za srijedu

Subota, 07. veljače 2015. 16:35 Napisao/la  SC

Novi je termin, baš kao i kod žena ustanovljen u srijedu kada će svojevrsni derbi kola između trećeplasirane Dubrave i petoplasiranog Zameta početi od 18.15 sati

U nedjelju su od 18 sati u nastavak sezone trebali krenuti rukometaši Zameta. Neće, jer je utakmica 16. kola Premijer lige odgođena. Zamećani neće ni krenuti u Zagreb gdje su se trebali sastati s domaćom Dubravom. Hrvatski rukometni savez naložio je klubovima da odgode kompletna kola u najjačem rangu kod muškaraca i žena, što su klubovi objeručke prihvatili. 

Novi je termin, baš kao i kod žena ustanovljen u srijedu kada će svojevrsni derbi kola između trećeplasirane Dubrave i petoplasiranog Zameta početi od 18.15 sati.

RK Zamet godišnje ulaznice
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.