Rukometaši Zameta doživjeli poraz u Sesvetama

Subota, 03. listopada 2020. 22:04 Napisao/la  SC
Matija Starčević

Premijer liga rukometaša - 2. kolo

SESVETE – ZAMET 28:22

Rukometaši Zameta doživjeli su poraz u Sesvetama.

Momčad Silvija Ivandije od prve minute je nametnula svoj ritam, Zamećani su ga pratili samo desetak minuta.

Negdje od sredine prvog dijela Sesvete je stvorilo tri pogotka viška i praktički bez većih teškoća, to ne samo održalo nego i povećalo na pet (15:10) do predaha.

U drugom dijelu domaći su tu prednost kontrolirali bez prevelikog stresa.

Najveća njihova prednost bila je plus osam u 53. kada je na semaforu pisalo 27:19.

Završilo je sa šest razlike 28:22, čime su rukometaši iz Sesveta ostvarili i drugu pobjedu ove sezone, a Zamet upisao i drugi poraz.

Sjajan je na vratima bio Matej Mudrinjak s čak 19 obrana.

Od sedam strijelaca u domaćin redovima, najbolji je bio Karpo Sirotić s osam pogodaka.

Kod Riječana najefikasniji Fabijan Ljevar sa šest pogodaka. (HRS)