Premijer liga: Zamećani doživjeli domaći poraz na otvaranju sezone

Subota, 11. rujna 2021. 21:40 Napisao/la  SC

Premijer liga rukometaša, Skupina B - 1. kolo

ZAMET - SESVETE 30:32(16:14)

SRC Zamet. Suci: Mikelić, Parađina (Solin)

Rukometaši Zameta doživjeli su domaći poraz na otvaranju sezone, Sesvete su odnijele bodove iz Rijeke staloženijom igrom u završnici utakmice.

U prvom dijelu Zamećani su kontrolirali rezultat, na odmor su otišli s prednošću.

U 36. minuti Sesevećani su poveli (19:18) pogotkom Krndelja, do kraja utakmice nisu dozvolili domaćinu da stekne prednost.

U utakmici koja se igrala gol za gol, Mrakovčić je u 56. minuti izjednačio (28:28) rezultat, ali se gosti nisu dali smesti...