Premijer liga: Tin Tomljanović pogodio za pobjedu iz deveterca nakon isteka vremena

Srijeda, 25. studenog 2020. 21:14 Napisao/la  SC
Riječko slavlje u Dubrovniku

Premijer liga - 5. kolo

DUBROVNIK - ZAMET 29:30

Rukometaši Zameta u Dubrovniku su ostvarili drugu pobjedu ove sezone, prvu u gostima.

Zamećani su dobro otvorili utakmicu, poveli su 4:0 i onda su cijelu utakmicu odžavali prednost od dva, tri pogotka do same završnice.

U 56. minuti Zamećani su vodili 29:26, a onda su domaćini uspjeli ostvariti seriju 3:0 i prvi put na utakmici izjednačiti rezultat (29:29) u zadnjoj minuti utakmice.

Tin Tomljanović, najbolji igrač Zameta, imao je dovoljno znanja i sreće šutom  iz deveterca nakon isteka vremena pogoditi za 30:29.

Zamet je u Dubrovniku igrao bez Renata Sulića i još trojice  standardnih igrača.