Premijer liga rukometaša: Težak poraz Zameta u Vinkovcima, Spačva mirno održavala stečenu prednost

Srijeda, 23. studenog 2016. 20:33 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Spačva - Zamet 37:30 (19:11). Marin Đurica s 13 obrana osujetio još teži poraz

Premijer liga 8. kolo

SPAČVA - ZAMET 37:30 (19:11)

SPAČVA: D. Stojanović (16+0), M. Jurić 2, Maroš, Karaula, Androš 5, I. Jurić 4, Nađ 2, Tomas 3, Ma. Mišić, Rimac (2+0), Žegarac 6, Mi. Mišić 10, T. Stojanović, Babić 4, Vukušić 1, Petričević

ZAMET: Đurica (13+0), Jelušić 2, Hrvatin 3, T. Lučin 7, Stipčić 1, Stojanović 4, Glavaš 4, Golik 2, Kružić 3, Pešić, Valković 2, Grozdek, Majić 1, Šunjić, Mrakovčić, Miličević 1

Sedmerci: Spačva 4 (4), Zamet 2 (1)

Isključenja: Spačva 4 minute,  Zamet -

Rukometaši Zameta poraženi su na gostovanju u Vinkovcima kod Spačve rezultatom 30:37.

Zamećani su vrlo loše otvorili susret što su domaćini iskoristili i već u 5. minuti imali prednost 5:1.

Takav rezultat igrači Spačve su održavali kroz cijeli prvi dio, a najveću prednost imali su po isteku poluvremena, 19:11.

U drugom dijelu pogotkom Matea Hrvatina u 44. minuti Zamećani smanjuju vodstvo na podnošljivih 20:24, ali i to je bilo kratkog vijeka, jer serijom 3:0 Vinkovčani dižu prednost na 29:22 i praktički nagovještavaju svoju visoku pobjedu.

Marin Đurica na vratima Zameta imao je 13 obrana u toku susreta i zahvaljujući njemu ionako visoki poraz nije izražen još i većom razlikom.