Luka Mrakovčić, rukometaš Zameta: Mislim da uopće ne izgledamo loše!

Utorak, 10. rujna 2013. 13:49 Napisao/la  Nenad Daskijević

Sada je sve OK, premda je izgledalo jako ružno, prestrašio sam se. Zadobio sam jak udarac šakom u čelo i mislio sam da mi je pukla kost, kaže Mrakovčić o ozljedi zbog koje nije igrao do kraja utakmice u Varaždinu

Luka Mrakovčić, mladi rukometaš Zameta, nakon ozljede zadobivene prošle subote u Varaždinu, gdje je momčad Zameta nastupila u 1. kolu Premijer lige, poručuje da je sve u redu:

 

- Sada je sve OK, premda je izgledalo jako ružno, prestrašio sam se. Zadobio sam jak udarac šakom u čelo i mislio sam da mi je pukla kost. Na sreću nisam pao u nesvijest i prebačen sam na hitnu pomoć gdje je nakon pregleda ustanovljeno da ništa nije puklo, te da se mogu normalno s momčadi vratiti u Rijeku. Kod kuće smo napravili još jedan pregled i savjet je da treniram par dana smanjenim intezitetom, a čelo moram što više “lediti”. Sve u svemu dobro je prošlo.

Govorili su nam da smo autsajderi
- Odlično smo se pripremili za SP, jer smo znali da je prvenstvo dugo i da ćemo imati puno izjednačenih utakmica. Kad smo došli u Mađarsku svi su nas gledali kao autsajdere i govorili da će biti dobro ako prođemo grupu. Glavni favoriti su bili Švedska i Njemačka i baš protiv tih momčadi smo odigrali najbolje. U finalu protiv Danaca dali smo sve od sebe i šteta što nismo iskoristili zadnji napad, tako da smo u produžecima ipak pokleknuli. Svejedno mislim da je srebrna medalja veliki uspjeh, kaže Mrakovčić

Do Vašeg napuštanja igre bili ste u egalu s Varaždinom?

- Mogu reći da smo izgledali jako dobro i odlično parirali Varaždinu kojeg smo se pribojavali jer su oni istaknuti kao favoriti ovogodišnje sezone. Pali smo u drugom poluvremenu, jer je očito da nemamo dovoljno snage i uopće treninga, fali nam uigranost.

Priključio Vam se Jurić-Grgić iz Zagreba CO, Vaš suigrač iz reprezentacije?

- Josip je pravo pojačanje i mislim da smo puno sa njim dobili. Općenito mislim da mi uopće ne izgledamo tako loše. Vremenom ćemo se uigravati i posložiti tako da možemo svakoga iznenaditi.

U drugom kolu u goste Vam dolazi momčad Đakova?

- Totalna nepoznanica. Oni su novi u Premijer ligi i u prvom kolu su teško izgubili u Karlovcu (22:35). Mi ćemo sigurno biti spremni i mislim da možemo uzeti prva dva boda.

 


RK Zamet godišnje ulaznice
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.