Liga za ostanak: Zamećani u završnici izvukli bod protiv Karlovca, Mateo Milih pogodio remi

Nedjelja, 03. travnja 2022. 20:45 Napisao/la  SC

Dvorana SRC Zamet. Gledatelja: 200.

Suci: Gubica (Višnjevac), Milošević (Osijek)

ZAMET: Vučko 9 (5), Živković, Ljevar 3, Njegovan, Ogurlić, Islamović 4, Dorić, Tomaš 1, Milih 1, Viskić, Mrakovičić 1, Devčić 1, Pikec 3, Kvastek 2, Perkov.

KARLOVAC: Radočaj, Horvat 1, Capan 2, Smojver 3, Janjanin, Crnković 1, Bosiljevac, Prezelj, Bačić, Hrvojević 4, Mrljak 3, Magdić, Rukavina 1, Glumac, Negran 5, Smojver 5 (2)

Sedmerci: Zamet 5 (5), Karlovac 2 (2). Isključenja: Zamet 10, Karlovac 12 minuta.

Rukometaši Zameta izvukli su bod u utakmici protiv Karlovca, Riječani su do remija došli u neizvjesnoj završnici, nakon što su Karlovčani pobjedu praktički imali u svojim rukama.

Četiri minute prije kraja Hrvojević je odveo goste do velike prednosti, iz kontre je poentirao za 25:22.

No, Riječani su odgovorili serijom 3:0, prvo je Vučko iz sedmereca, a potom i golom s lijevog krila dvije i pol minute prije kraja smanjio na gol zaostatka (24:25), a onda je Mateo Milih 48 sekundi prije kraja pogodio za 25:25.

Prvo ime Riječana protiv Karlovca bio je Damir Vučko sa devet golova iz deset pokušaja, pritom je Vučko realizirao svih pet sedmeraca.