1. liga: Rukometašice Murvice preokretom do vrijedne pobjede protiv Bjelovara

Srijeda, 10. veljače 2021. 22:51 Napisao/la  SC
Silvija Masnić postigla je jedanaest golova
Silvija Masnić postigla je jedanaest golova Foto: ŽRK Murvica/Facebook

Gradska dvorana. Bez gledatelja.

Suci: Tin Derušek (Zagreb), Matej Pavlović (Varaždin)

MURVICA: Strukar, Ljubanović, Maj. Pešut, Neić 3, Jelenović 5 (2), Masnić 11 (3), Grozdek 2, Filipović 3, Mandekić, Debelić 5, Lončarić, Mat. Pešut, Car 2, Tomić.

BJELOVAR: Nikšić 1, Pifar 2, Tolić, Guskić 9 (5), Malec 12 (6), M. Pratljačić, Gavrić 2, Čagalj, Pokopac, Gašparović 3, Ivanda 1, I. Patljačić.

Islključenja: Murvica 8, Bjelovar 10 minuta. Sedmerci: Murvica 7 (5), Bjelovar 12 (11).

Rukometašice Murvice pobijedile su Bjelovar u zaostaloj utakmici 4. kola.

Djevoke trenera Ramiza Džekića imaju itekakvog razloga za zadovoljstvo, osvojile su bodove koji im strašno puno znače u borbi za ostanak i osvojile su ih u još jednoj furioznoj završnici.

Domaće cure odigrale su utakmicu sa dva lica, nakon prvih tridest minuta zaostajale su čak za pet golova (11:16), ali kada je krenulo buđenje u nastavku ništa ih više nije moglo zaustaviti.

Do 44. minute su poravnale rezultat (22:22), u 46. minuti već su imale dva gola prednosti (24:22) i do kraja utakmice prednost više nisu ispuštale iz ruku.

Silvija Masnić bila je prvo ime kod domaćih cura sa 11 golova, pet pogodaka postigle su Rea Jelenović i Ana Debelić.