Matija Frigan debitirao u prvom kolu, Westerlo osvojio bod pogotkom u 91. minuti

Subota, 29. srpnja 2023. 18:09 Napisao/la  SC

Matija Frigan  odigrao zadnjih pola sata tijekom kojih je momčad Westerloa postignula dva pogotka

Matija Frigan i Lucas Stassin u središtu pozornosti
Matija Frigan i Lucas Stassin u središtu pozornosti

Matija Frigan debitirao je za Westerlo u 1. kolu belgijskog prvenstva, Westerlo je pogotkom u 91. minuti osvojio bod (2:2) na gostovanju u utakmici protiv Eupena.

Domaća momčad povela je 2:0 pogocima Van Genechtena (20, 55), gosti su u završnici izbjegnuli poraz pogocima Madsena (69-11m) i Stassina (91).

Frigan je u igru ušao u 65. minuti, odigrao je zadnjih pola sata tijekom kojih je momčad Westerloa postignula dva pogotka.

Zanimljivo, pogodak vrijedan boda postigao je 18-godišnji Lucas Stassin, koji je u igru ušao u 82. minuti.

Stassin je igrač Westerola postao prije dva dana, mladi napadač došao je iz Anderlechta za 1,5 mil. eura.

Matija Frigan  ovaj tjedan postao je igrač Westerloa u transferu vrijednom 5,5 mil. eura, što je daleko najveći ulazni transfer u povijesti belgijskog kluba.

U 2. kolu Westerlo prvu domaću utakmicu igra protiv Cluba Bruggea, Frigan će u debiju pred domaćim navijačima imati priliku osjetiti snagu najvrjednije belgijske momčadi.

Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.