Zanimljivo je bilo dočekati ažurirane vrijednosti klubova HNL na transfermarktu nakon što je Rijeka osvojila dvostruku krunu.
Prema očekivanjima vrijednost momčadi skočila je za 18,8 posto, sada vrijedi 34,13 mil. eura (ljestvica ispod teksta)
Zanimljivo, više su skočile vrijednosti momčad Istre 1961 i Varaždina.
Što se tiče igrača Rijeke (pogledajte OVDJE), vrijednost je najviše skočila Toniju Fruku koji je dosegnuo cijenu od 10 mil. eura čime je srušio klupski rekord kojega je prije točno 10 sezona postavio Andrej Kramarić (pogledajte OVDJE).
Najbolji igrač Rijeke svih vremena u HNL-u dosegnuo je u sezoni 2014/15 na transfermarktu cijenu od 8 mil. eura.
Na zimu 2015. godine otišao je u Leicester City za 10 mil. eura (9+1) čime je postao najskuplji igrač Rijeke svih vremena.
Toni Fruk izvjesno će ovog ljeta postati (naj)skuplji!
Niko Janković sada vrijedi 6,5 mil. eura čime Rijeka na ljestvici HNL-a ima dva najskuplja igrača iza Martina Baturine vrijednost kojega iznosi 22 mil. eura (pogledajte OVDJE)