Nakon večernjeg treninga Gashi je dobio ključeve novog transportnog vozila
Pozive su dobili Niko Datković, Antonini Čulina (Spezia) i Simon Sluga (Pomorac)
Celta Vigo je tada imala momčad u kojoj mjesto nije uspio izboriti ni jedan Zvone Boban
Utakmica 3. kola: Dynamo Dresden – Union Berlin 1:3. Pogotkom Damira Kreilacha Union Berlin u 37. minuti utakmice poveo 3:0, Adam Sušac pogotkom u 72. minuti ublažio poraz
Ovo je nagrada za sve naše igrače i navijače, kaže Matjaž Kek
Prva utakmica igra se na Kantridi 22. kolovoza, druga je na rasporedu 29. kolovoza
Rijeka se uoči ždrijeba nalazi u Skupini 4 zajedno s još četiri nenositelja (Jablonec/Češ, Maccabi/Izr, St. Gallen/Švi, Skenderbeu/Alb. Pobjednici međusobnih susreta ulaze u skupine Europske lige