Čestitam Matjažu Keku i Srećku Juričiću, čestitam svim igračima. Svi smo zajedno vjerovali da možemo, rekao je razdragani predsjednik Rijeke Damir Mišković
Četvrtak, 29. kolovoza 2013. 20:40
Rijeka

Više od 2500 navijača Rijeke na stadionu

Ulazak u Europsku ligu igrači Rijeke proslavili su zajedno s Armadom koja je do Stuttgarta stigla na različite načine
Više od devedeset minuta strijepnje završilo je ekstazom na riječkom Korzu. Rijeka je postala dio nogometne Europe uz baklje, sirene, rakete...
Četvrtak, 29. kolovoza 2013. 18:04
Rijeka

Mujanović pogodio za povijesni uspjeh

Uzvratna utakmica play-offa: Stuttgart - Rijeka 2:2. U 94. minuti Mujanović izjednačio rezultat
Al Qadsia je prošle sezone osvojio Princ Crown cup, Emir Cup i Federation Cup
Od 18 sati počinje radni dio boravka u Stuttgartu, na Mercedes stadionu neće biti šetnje.
Mercedes Arena (18): Stuttgart - Rijeka. Ako stvari ne krenu kako treba za Stuttgart, ako Stuttgart ne postigne pogodak odmah na početku, svašta je moguće, kaže Ilija Aračić koji je predvidio rasplet prve utakmice
Ako budemo sposobni zadržati loptu, napraviti ih nervoznima na početku utakmice, ako bude puno brži u zatvaranju nego što smo bili na Kantridi u nekoliko situacija, neće im biti lako, kaže trener Rijeke Matjaž Kek