Skupina G: Standard izgubio od fenjeraša Zulte-Waregema, navijači nakratko prekinuli utakmicu

Nedjelja, 19. listopada 2014. 18:35 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Standard - Zulte Varegem 1:2

Nogometaši Standrda doživjeli su novi debakl izgubivši na domaćem terenu od Zulte-Waregem koji drži posljednje mjesto i belgijskom prvenstvu.

Bio je to peti poraz Standarda u belgijskoj ligi koji je razljutio domaće navijače. Sudac Vertenten morao je prekinuti utakmicu u 78. minuti zbog navijačkih izgreda na tribinama.

Gosti su poveli u 21. minuti golom Bongonde nakon pogreške japanskog vratara Kawashime. Nogometaši Zulte-Waregema potvrdili su bodove Troisija u 88. minuti. Mpoku je na kraju samo ublažio poraz u 89. minuti (1:2).

Nakon 11. kola Standarda je osvojio samo 12 bodova i drži 12. mjesto u prvenstvu.