Skupina G: Sevilla remizirala protiv Levantea, nije pomoglo ni devet minuta nadoknade

Nedjelja, 09. studenog 2014. 14:50 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Sevilla - Levante 1:1 (Vitolo 31/Casadesus 80)

U tvrdoj utakmici s jako malo šansi Sevilla i Levante odigrali su 1:1 i gosti su uzeli ono što su htjeli. Domaćini su poveli u 31 .minuti pogotkom Vitola. Nakon pogotka su stali, očekivali da će ostati ovakav rezultat.

No, gosti su izjednačili preko Casadesusa i šokirali domaćine. Sevilla je napadala do kraja, ali nisu uspjeli zatresti mrežu gostiju i ostalo je 1:1. Domaćin je pobjedom mogli zasjesti na drugo mjesto sa bodom zaostatka iza Reala, a ovako su pali na peto mjesto. Nije pomoglo ni devet minuta sudačke nadoknade.

Iduće kolo Sevilla gostuje na Camp Nou protiv Barcelone, dok Levante dočekuje Valenciu.

SEVILLA: Beto, Trémoulinas (od 82' Navarro), Carriço, Coke, Arribas, Banega, Krychowiak, Vitolo, Suarez (od 77' Gameiro), Bacca, Deulofeu (od 66' Vidal).

LEVANTE: Mariño, Navarro, Juanfran (od 67' Ivan), Karabelas, Vyntra, Diop, Sissoko, Garcia (od 78' Xumetra9, Casadesús, Ivanschitz, Barral (od 53' El Zahr).