SERIE B

Spezia pobijedila Bresciju, Datković postigao pogodak

Subota, 02. svibnja 2015. 17:21 Napisao/la  SC

Utakmica 39. kola: Spezia - Brescia 4:1

Nogometaši Spezije uvjerljivo su pobijedili Bresciju i ušli u krug klubova koji kandidiraju za sam vrh ljestvice. Niko Datković bio je strijelac pogotka kojim je Spezia vratila vodstvo (2:1) i definitivno slomila otpor gostiju. Datković je pogodak postigao nakon Brezovčeva ubačaja iz kuta.

U 30. minuti najbolji strijelac Spezije Catellani nije iskoristio kazneni udarac, tri minute kasnije Andrea Caracciolo postigao je pogodak za Bresciju i anulirao vodstvo Spezije iz 6. minute, kada je Portugalac Nene prvi put zatresao mrežu gostiju.

U 55. minuti Catellani se iskupio za promašaj i povećao vodstvo nakon kojega za goste više nije bilo povratka.

Uz Datkovića za Speziju su igrali Kvržić, Miloš, Brezovec i Šitum, Ćanađija nije ulazio u igru.

SPEZIA: Chichizola, Miloš, Datković, Bianchetti, Migliore, Juande, Brezovec, Kvržić (79 Madonna), Catellani (67 Cisotti), Šitum (74 Stevanović), Nene

BRESCIA: Arcari, Zambelli (46 Bentivoglio), Di Cesare, Ant. Caracciolo, Coly (29 Corvia), Benali (45 Gargiulo), H'maidat, Quaggiotto, Scaglia, Sestu, And. Caracciolo

Utakmica 39. kola: Spezia - Brescia 4:1 (Nene 6, Datković 44, Catellani 55, Di Cesare 60/And. Caracciolo 33)