Serie B: Spezia doživjela poraz i ostala s desetoricom igrača na terenu

Četvrtak, 02. travnja 2015. 23:18 Napisao/la  SC

Utakmca 34. kola: Crotone - Spezia 2:0

Nogometaši Spezije doživjeli su poraz (0:2) na gostovanju kod Crotonea, momčad koja se bori za ostanak pobijedila je momčad  Nenada Bjelice rezultatom 2:0.

Domaći su u 55. minuti poveli 2:0 pogotkom dvostrukog strijelca Padovana. U 64. minuti Spezia je ostala s igračem manje, Migliore je dvaput požutio u jednoj minuti prije nego što je morao u svlačionicu. Time je Spezia ostala bez realnih šansi za eventualni preokret..

Datković, Miloš, Brezovec i Šitum odigrali su cijelu utakmicu, Kvržić je ostao sjediti na klupi.

CROTONE: Cordaz, Balasa (46 Dezi), Ferrari, Claiton, Martella, Suciu, Matute, Maiello, Padovan (70 Rabusić), Ciano, Stoian (84 Galardo)

SPEZIA: Chichizola, Miloš, Datković, Bianchetti, Migliore, Bakić, Brezovec, De las Cuevas (27 De Col, 46 Valentini), Catellani (76 Cisotti), Šitum, Nenè

Utakmca 34. kola: Crotone - Spezia 2:0 (Padovan 7, 55)