SERIE B

Spezia poražena u završnici kod Entelle

Subota, 07. veljače 2015. 17:00 Napisao/la  SC

Entella - Spezia 2:0. Za goste igrali Miloš, Čanađija, Šitum i Kvržić, Brezovec sjedio na klupi.

Nogometaši Spezije na gostovanju kod Entelle upisali su osmi ovosezonski poraz. Domaćin je slavio rezultatom 2:0, a oba su pogotka pala u posljednjih petnaest minuta ogleda. Entella se ovom pobjedom izvukla iz opasne zone, dok je Spezia došla na sedmo mjesto. Kod gostiju nekoliko je hrvatskih igrača upisalo novi nastup. Mato Miloš, Mario Šitum i Dario Čanađija krenuli su od početka, dok je Zoran Kvržić ušao u igru upravo umjesto Šituma u 77. minuti. Susret je s klupe za rezerve odgledao Josip Brezovec dok za momčad još uvijek nije konkurirao ozljeđeni Niko Datković.

U sljedećem kolu Spezia će za sedam dana na novo gostovanje kod lidera Carpija.

Entella - Spezia 2:0 (Sforzini 76, 86)

ENTELLA: Paroni - Belli (80 Cesar), Russo, Iacoponi, Ligi - Ferreira, Di Tacchio, Botta - Sforzini, Masucci, Cutolo (83 Battocchio)

SPEZIA: Chichizola - Piccolo, Valentini, Miloš, Luna (85 Stevanović) - Gagliardini (81 Giannetti), Čanađija, Catellani, Cisotti - Nene, Šitum (77 Kvržić)