SERIE B

Miloš asistirao za izjednačujući pogodak

Subota, 24. siječnja 2015. 16:55 Napisao/la  SC

Utakmica 23. kola: Frosinone - Spezia 1:1

Nogometaši Frosinonea i Spezije (1:1) podijeili su bodove u utakmici 23. kola Serie B. Bio je to ogled treće i petoplasirane ekipe drugog razreda talijanskog nogometa. Spezia je u posljednjih pet prvenstvenih utakmica upisala jednu pobjedu, ali može biti zadovoljna bodom s neugodnog gostovanja.

Domaćin je poveo u 18. minuti golom Ciofanija.  Spezia je uzvratila u 55.  minuti. Miloš  je otvorio prostor na lijevoj strani, ubacio u kazneni prostor, a Roberto Gagliardini je pospremio loptu u mrežu.

U gostujućim redovima Zoran Kvržić, Mato Miloš i Dario Čanađija odigrali su cijelu utakmicu, dok je Josip Brezovec zamijenjen u 80. minuti. Niko Datković oporavlja se od ozljede.

FROSINONE: Pigliacelli, Zanon, Blanchard, Russo, Crivello, Paganini, Gori, Gaucher (od 90' Frara), Soddimo (od 82' Carlini) Dionisi, Ciofani.

SPEZIA: Chichizola, Miloš, Piccolo, Valentini, Kvržić, Brezovec (od 80' Bakić), Čanađija, Gagliardini, Migliore, Giannetti (od 83'  Cisotti), Catellani (od 75' Acampora).

Utakmica 23. kola: Frosinone - Spezia 1:1 (Ciofani 18'/Gagliardini 55').