ODLAZAK S KANTRIDE

Sporazumni rastanak Rijeke i Alispahića

Subota, 10. siječnja 2015. 16:59 Napisao/la  SC

Prema neslužbenim informacijama Alispahić bi se trebao priključiti Leonu Benku u Sarajevu

Rijeka i Mehmed Alispahić u subotu su dogovorili sporazumni raskid ugovora. Alsipahić se nije uspio nametnuti trener Matjažu Keku, koji je nekadašnjeg igrača Dinama otpisao početkom ove sezone. Tijekom jesenskog dijela sezone Alispahić nije igrao ni za drugu momčad Rijeke budući da je stranac, a sva su četiri mjesta bila rezervirana za mlade Nigerijce.

Prošlog tjedna Alispahić je ponuđen na posudbu Zadru, ali Igor Štimac i Alispahić očito imaju drugačije planove. Na kraju su Rijeka i Alispahić dogovorili raskid ugovora na obostrano zadovoljstvo.

Inače, Alispahić je u Rijeku došao prije dvije godine među prvim igračima Dinama. Kod Elvisa Scorije igrao je standardno. Kod Keka igrao je početkom prošle sezone, kako je vrijeme odmicalo dobivao je sve manju minutažu.

U dresu Rijeke odigrao je 46 utakmica i postigao 6 golova. Prema neslužbenim informacijama Alispahić bi se trebao priključiti Leonu Benku u Sarajevu.

Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.