Rijeka - Dinamo: Marko Matoc iz Zaprešića glavni sudac nedjeljnog derbija na Rujevici

Srijeda, 21. listopada 2015. 16:16 Napisao/la  SC


Derbi između Rijeke i Dinama u nedjelju od 15 sati na Rujevici povjeren je Marku Matocu iz Zaprešića, glavnom sucu asistirat će pet kolega.

Matoc je ove sezone korektno sudio utakmice Hajduk - Zagreb (1:0), Osijek - Lokomotiva (0:1) i Lokomotiva - Istra 1961 (6:1).

Prošle sezone Matoc je suspendiran zbog lošeg suđenja u utakmici Hajduk - S. Belupo, kada je od zaštitara tražio da udalje s klupe trenera Igora Tudora.

Na kraju prošle sezone Matoc je dopustio da se utakmica između S. Belupa i Zadra u Koprivnici igra u nemogućim vremenskim uvjetima zbog čega su se žalili svi uključujući Nogometni sindikat, koji je smatrao da su uvjeti bili pogibeljni za igrače.

Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.